Hülya Avşar 30 senedir saklıyordu, sonunda ortaya çıktı!

Hülya Avşar'ın 30 yıldır öğrencilere yaptığı yardımlar ortaya çıktı, imza attığı her işte yardımda bulunuyormuş.

Magazin

Hülya Avşar 30 senedir saklıyordu, sonunda ortaya çıktı! Güzelliği ve yer aldığı projelerdeki başarısıyla her daim adından söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar, ortaya çıkan iyilikleriyle de hayranlarından alkış topladı. Avşar kızının bu zamana kadar yer aldığı her film, dizi, reklam ve programda en az iki öğrenciye iş imkanı yarattığı ortaya çıktı.

Hülya Avşar'ın tekne keyfi!

Hülya Avşar'ın tekne keyfi!Hülya Avşar ve ekibi anlaşma yaptıkları firma ya da yapımcıya, "Üniversiteden mezun, ailesini geçindirmek zorunda olan 2 gence iş bulunacak" şartının yer aldığı sözleşmeye imza atmış. Anlaşma ile Avşar ve ekibi tarafından belirlenen gençleri işe alıyor. Hülya Avşar'ın 1989'dan bu yana iş imkanı sağladığı kişi sayısı 350'nin üzerine çıktı.

Hülya Avşar şoke etti!

Hülya Avşar şoke etti!Spora olan ilgisiyle tanınan Hülya Avşar, son 20 yılda tenis sporuna 1000 öğrenci kazandırdı. Avşar, bunun yanı sıra her yıl 30 öğrenciye de burs imkanı sunuyor.

Hülya Avşar'dan cesur poz!

Hülya Avşar'dan cesur poz!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: