HÜLYA AVŞAR BALDIRINA İLAN ALACAK!

Hülya Avşar, tenis oynarken kameraların sürekli olarak bacaklarına odaklanmasını protesto etmek için baldırına "Çekenin..." yazdırdı

Magazin

HÜLYA AVŞAR BALDIRINA İLAN ALACAK! Ünlü sanatçı Hülya Avşar, bugünlerde harıl harıl 9 Nisan'da başlayacak olan geleneksel Hülya Cup Tenis Turnuvası'na hazırlanıyor. Önceki gün Levent Tenis Kulübü'nde düzenlenen bir başka turnuvada partneri ünlü diş hekimi Metin Gürel'le rakiplerini yenerek bir üst tura çıkan Avşar'ın baldırlarındaki "Çekenin..." yazısı dikkat çekti.

Tenis oynarken kameraların sürekli olarak bacaklarına odaklanmasını protesto etmek için baldırına "Çekenin..." yazdırdığını söyleyen Avşar şöyle konuştu:

"Tenis oynarken etek giymek istiyorum ama güneşli havalarda bacaklarımda selülit varmış gibi görünüyor. Oysa ki selülitim yok. Ne yapsam bacaklarım çekilecek. Bari bacaklarıma ilan alayım da bir işe yarasınlar"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: