HÜLYA AVŞAR BUNU YAPARSA

Hülya Avşar’ın kendi adını taşıyan TV programda büyük bir pot kırdı.

Magazin

HÜLYA AVŞAR BUNU YAPARSA Hülya Avşar konuğu Ali Saydam ile partiler ve parti içi demokrasi konularının konuştuğu sırada, CHP'nin kendi programını oturtup ileriye bakarak AKP'yi yakalayabileceği mesajı vermek için tenisten bir örnek sunmak istedi. A

vşar kızı, teniste kendilerine rakip ne kadar önde olursa olsun bir sonraki topu düşünmelerinin öğretildiğinden bahsederek, 'Karşı taraf eğer 6-5, 1 öndeyse bırakıyorsunuz kendinizi. Halbuki bırakmamak lazım. Biz onu öğreniyoruz tenis oynarken. Bırakmadığınız zaman, bir sonraki topu düşündüğünüz zaman, geçmişteki kaybettiğinizi değil de... İnanın kazanıyorsunuz. Ya da en azından 6-5 bitiyor. Ya da tie-break'de bitiyor.' dedi.

Ali Saydam, yıllardır tenisin içinde olan ve adına tenis turnuvaları düzenlenen Avşar'ı uyardı: 'Maçlar 6-5 bitmez de 7-5 biter, Tie-break de biter. Adına tenis turnuvaları düzenlenen birinin böyle bir hata yapması, tenis sporuyla ilgilenleri çok şaşırttı.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: