"Hülya Avşar cahil geldi, cahil gidecek!"

Mehmet Aslantuğ ile Hülya Avşar arasında yaşanan diyalog konuşulmaya devam ediyor. Hülya Avşar'ın sözlerine bir tepki de Deniz Akkaya'dan geldi.

Magazin

"Hülya Avşar cahil geldi, cahil gidecek!" Hülya Avşar'ın Mehmet Aslantuğ'u konuk ettiği programda söylediği sözlerin yankıları hala sürüyor. "Ben şeyciyim. Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın" şeklinde konuşan Avşar kızına gelen tepkilerin de ardı arası kesilmiyor. Avşar'ın sözlerine "Tam bu değil galiba. Bu biraz sertleşmiş hali. Üretime girmesi lazım kadının. Muasır medeniyet seviyesi başka türlü olmuyor var ya Ata'nın işaret ettiği" diyerek cevap veren Mehmet Aslantuğ'a ise destek yağıyor.

Hülya Avşar eleştirilere ne yanıt verdi!

Hülya Avşar eleştirilere ne yanıt verdi!DENİZ AKKAYA DA ELEŞTİRDİ!

Hülya Avşar'a bir eleştiri de Deniz Akkaya'dan geldi. Seda Sayan'ın SHOW TV'deki programına konuşan Deniz Akkaya, Hülya Avşar'ın bu açıklamalarıyla ilgili olarak şunları söyledi: "Cahil geldi, cahil gidecek. Bu kadınla ilgili ne olur bana soru sormayın. Ben geriliyorum dinlerken... Kız çocuklarını yanlış etkiliyor."

Hülya Avşar'dan yıllar sonra gelen itiraf!

Hülya Avşar'dan yıllar sonra gelen itiraf!Video yüklenemedi...Bunlarda ilginizi çekebilir: