Hülya Avşar, Emre Belözoğlu'nu saklamaya çalışırsa...

Hülya Avşar, bu hafta ekrana gelecek olan Bir Hülya Avşar Sohbeti programına Emre Belözoğlu'nu konuk etti. Programın çekimleri öncesi sosyal medyadan bir video paylaşan Avşar Kızı, önce Emre Belözoğlu'nu saklamaya çalıştı sonra ise bu kararından vazgeçerek konuğunun kim olduğunu açıkladı.

Magazin

Hülya Avşar, Emre Belözoğlu'nu saklamaya çalışırsa... Star TV'de Cuma gecceleri ekrana gelen Bir Hülya Avşar Sohbet'ne bu hafta Emre Belözoğlu konuk oldu.

Hülya Avşar, Seçkin Özdemir'i böyle bekledi!

Hülya Avşar, Seçkin Özdemir'i böyle bekledi!Programın çekimi için stüdyoya doğru giderken Emre Belözoğlu ile çekilmiş bir videosunu sosyal medya hesabı Instagram Story'den paylaşan Hülya Avşar, önce "Göstermeyeceğim. Konuşma. Belki sesinden tanırlar" diyerek konuğunu saklamaya çalıştı sonra ise ikinci story videosunda "Gel gel" sözleriyle Emre Belözoğlu'nu yanına alarak konuğunun kim olduğunu açıklamış oldu.

Hülya Avşar: Ben sahada konuşurum...

Hülya Avşar: Ben sahada konuşurum...Milli Takım ve Medipol Başakşehir'in tecrübeli orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu, geçtiğimiz günlerde üçüncü kez baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Kız çocukları olan Emre ve Tuğba Belözoğlu çifti, bebeklerine Meryem Leyla koymuştu.

Hülya Avşar'dan eski partnere 'hayır'

Hülya Avşar'dan eski partnere 'hayır'Hülya Avşar da kopyaladı!

Hülya Avşar da kopyaladı!Hülya Avşar: Öpüşme sahnem olduğunda...

Hülya Avşar: Öpüşme sahnem olduğunda...Hülya Avşar'ın ilginç stili!

Hülya Avşar'ın ilginç stili!

Bunlarda ilginizi çekebilir: