HÜLYA AVŞAR - EMRE KARAYEL

Hülya Avşar'ın Emre Karayel ile prezervatif hakkındaki konuşmaları ekran başındakileri de çok güldürdü.

Magazin

HÜLYA AVŞAR - EMRE KARAYEL 'Hülya Avşar Soruyor' programına, Türkmax ekranlarında yayınlanan '1 Kadın 1 Erkek" dizisinin oyuncuları Demet Evgar ve Emre Karayel konuk oldular.

Hülya Avşar, Emre Karayel'e bir röportajından alıntılayarak eskiden insanların prezervatif almaya bile çekindiği bir ortamda şimdi dizilerde prezervatifin konuşulduğu şeklindeki sözlerini anımsattı.

Emre Karayel, soruyu farklı algılayınca ikili arasında komik bir muhabbet ortaya çıktı. Karayel, gençliğinde, 20'li, 30'lı yaşlarında prezervatif kullandığını ama artık kullanmadığını söyleyince Hülya Avşar, "Niye gençliğinde? Yani sağlıklı, sıhhatli bir şey. Şimdi de kullanmak lazım diye düşünüyorum. Tabi ilişkileriniz ne doğrultuda bilmiyorum ama" dedi.

Emre Karayel ise Hülya Avşar'ı onaylayarak "Mutlaka lazım da şimdi alması daha rahat diyorum. O zaman alması çok sıkıntılıydı" dedi.

Avşar'ın "Nasıl gidip de öyle hani direk, hele ünlü olduktan sonra nasıl alınıyor?" şeklindeki sorusu üzerine Demet Evgar ve Emre Karayel iyice koptu ve kahkahalarla gülmeye başladılar.

Karayel'in "Aldırıyoruz yani o kadar da değil" ifadesiyle Hülya Avşar da kahkahalara katılınca stüdyo bir anda kahkaha tufanına döndü.

Emre Karayel, işi iyice espriye vurarak "'Abi ne marka kullanıyorsun?' diyerek cep telefonuyla fotoğraf çekecekler ondan sonra. Hoş değil yani" sözleriyle prezervatif alırken görüntülenme endişesini dile getirdi.

Hülya Avşar, "Gerçekten erkeklerin işi de ne kadar zor?" deyince Emre Karayel, yaşanan konuşmalardan utanarak "Gerçekten iyice terbiyesiz bir adam oldum. Bir anda öyle hissettim kendimi" şeklinde konuştu.

Konuğunu rahatlatmak amacıyla, bunların çok doğal olduğunu vurgulayan Hülya Avşar, insanlara kötü örnek olmaması açısından Emre Karayel'i uyararak "Burada şöyle bir hata var; gençken kullanıyordum, şimdi kullanmıyorum, bu olmaz. Sıhhatten uzaklaşmışız" diye konuştu.

Yanlış anlaşıldığını ifade eden Emre Karayel ise kameraya dönerek "Lütfen kullanalım, hiç öyle bir şey söylemedim ben. Prezervatif please" dedi.

Televizyon Gazetesi

Bunlarda ilginizi çekebilir: