HÜLYA AVŞAR EVİNİ SATTIĞINA PİŞMAN OLDU!

Sarımsaklı'daki yazlık evini Yavuz Bingöl'e satan Hülya Avşar, eski evine benzer bir ev bulmak için emlakçılardan yardım istedi

Magazin

HÜLYA AVŞAR EVİNİ SATTIĞINA PİŞMAN OLDU! Ayvalık'ın Sarımsaklı bölgesindeki 450 metrekarelik yazlık evini geçtiğimiz Haziran ayında Yavuz Bingöl'e satan Hülya Avşar, şimdi yine aynı bölgede ev arıyor.

ŞU AN PAHALI!
Geçtiğimiz ay sessiz sedasız Ayvalık'a giden Avşar Kızı, eski evine benzer bir yer bulması için emlakçılara talimat verdi. Yaz döneminde ev fiyatlarının yüksek olduğunu söyleyen emlakçılar, Avşar Kızı'na yaz sonunda, Yavuz Bingöl'e sattığı evden çok daha güzel ve ucuz bir ev bulacaklarına dair söz verdi. Hülya Avşar, annesinin hastalığını hatırlattığı için evi sattığını, ancak Ayvalık'tan kopmayı düşünmediğini defalarca dile getirmişti. Avşar, emlakçılara Sarımsaklı dışında, Cunda Adası'ndan da ev alabileceğini belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: