HÜLYA AVŞAR, GÜLBEN ERGEN'DEN RÖVANŞI ALDI!

Gülben Ergen; yıllar önce Hülya Avşar'ın orkestra şefi Taşkın Sabah'ı 400 bin dolar karşılığında transfer etmişti. Avşar, eski maestrosuyla anlaşıp rövanşı aldı!

Magazin

HÜLYA AVŞAR, GÜLBEN ERGEN'DEN RÖVANŞI ALDI! YENİ ALBÜM ÇIKARIYOR
Hülya Avşar eski ekibi topluyor! Yeni bir albüm çıkarmak için kolları sıvayan ünlü sanatçı işe, kendine bir stüdyo şefi bulmakla başladı. Bu amaçla da güvendiği bir isimle; Taşkın Sabah'la el sıkıştı. Bu işbirliğinin müzik dünyası için özel bir anlamı var. Çünkü Sabah; uzun süredir Gülben Ergen'in orkesta şefiydi.

EN BÜYÜK DARBEYDİ
Ergen; Hülya Avşar'la sürtüşme yaşadığı dönemde rakibine en büyük darbeyi, onun yıllardır orkestra şefliğini yapan Taşkın Sabah'ı transfer ederek vurmuştu. Ergen, Sabah'a kendisiyle çalışması karşılığında 400 bin dolara ev almıştı.

TURNUVA TATSIZ BAŞLADI
Bu yıl 11'incisi gerçekleşen 'Papia-Hülya Cup' turnuvası dün Hülya Avşar-Murat Boz ikilisinin gösteri maçıyla başlayacaktı. İkili, Meral Okay'ın ölüm haberi nedeniyle tenis maçını iptal etti. Avşar, "Bu moralle maç yapamazdık" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: