Hülya Avşar, istenmeyen oyuncu oldu!

Limon Film’in yapımcılığını gerçekleştirdiği Star TV’nin Perşembe akşamları izleyicilerle buluşan dizisi Avlu’nun yeni sezonunda kadroya Hülya Avşar’ın katılabileceği duyuruldu. Çıkan haberlere sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

Magazin

Hülya Avşar, istenmeyen oyuncu oldu! Limon Film’in yapımcılığını gerçekleştirdiği Star TV’nin sevilen dizisi Avlu’nun yeni sezonunda kadroya Hülya Avşar’ın katılabileceği haberlerine sosyal medyadan tepki geliyor.

Melis’in görevden alınmasından sonra diziye yeni bir Cezaevi Müdiresi geleceği haberi kısa bir süre önce duyulmuştu.

Hülya Avşar:

Hülya Avşar: "Boşandıktan sonra evime sadece..."Yüksel Aksu’nun yönetmenliğini üstlendiği ve Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Çağdaş Onur Öztürk ve Kenan Ece gibi isimlerin yer aldığı Avlu’ya Hülya Avşar’ın Cezaevi Müdiresi olarak teklif götürüldüğü öğrenildi.

Ağustos ayında yeni bölümlerinin çekilmeye başlanacağı dizinin teklifine Avşar kızı, henüz yanıt vermedi.

İzleyicilerin çoğunlukla Hülya Avşar’ı istemedikleri, kimilerinin de kafasının karışık olduğu, bazılarının da olumlu baktığı yapılan yorumlardan belli oluyor.

Hatta Hülya Avşar yerine Canan Ergüder’i veya Vahide Gördüm öneri olarak sunuluyor.

İşte izleyicilerden gelen yorumlar:

- "Ne olur Hülya Avşar kabul etmesin, ne olur!"

- "Psikopat Müdire Joan Ferguson karakteri için tek oyuncu adayım Canan Ergüder"

- "Benim tercihim belli... Teklif, Hülya Avşar'a gitmiş olsa da psikopat rolüne en çok yakışacak kadın oyuncu Canan Ergüder'dir."

- "Avlu bu sezonun en kaliteli işlerinden biriydi. Nursel Köse, Demet Evgar, Ceren Moray tek tek oyunculuk dersi verdiler resmen. Şimdi bu isimlerin yanına kalkıp Hülya Avşar gibi oyunculukla uzaktan yakından alakası olmayan bir ismi koymak sizce de çok abes kaçmaz mı?"

- "Hülya Avşar haberleri umarım doğru değildir. Demet Evgar da istemez sanıyorum ki... Vahide Gördüm iyi bir isim bence."

Avşar kızı, sörf ile moral depoluyor!

Avşar kızı, sörf ile moral depoluyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: