HÜLYA AVŞAR RADYODAN ANLATTI

Hülya Avşar 'Kaya bebeği sevdiğim için annesine de sıcak bakıyorum' dedi.

Magazin

HÜLYA AVŞAR RADYODAN ANLATTI Hülya Avşar, kendi adına düzenlenen tenis turnuvası nedeniyle Pink FM'de canlı yayınına katıldı. Radyo programında psikoloğa gittiğini de itiraf eden Hülya Avşar, 'Ben olayları dışlamayı çok iyi başarıyorum. Hülya olarak bir yaşantım var bir de Hülya Avşar için yapılanlar var, uzaktan seyrediyorum. Beni tek rahatsız eden ailede yaşanılanlardır. Beni en çok üzen ve terapistte gitmemdeki tek sebebim ailemle ilgili yaşadığım şeyler, evliliğim, boşanmam... Farklı şekillerde olmasını isterdim ama her işte bir hayır varmış. Şimdi çok mutlu hayatım olduğunu düşünüyorum. O yüzden terapistsiz hayat düşünemiyorum. Benim bir de terapist gibi arkadaşlarım var. Güçlü olduğumu düşünüyorum. Bir takım şeylerin altından kalkmasını kolay buluyorum' diye konuştu.

Hayatta kaybetmeye tahammülü olmadığını ancak kaybettiği şeylerin de olduğunu kabul eden Avşar, 'Hayatınızda size havlu attıran biri oldu mu' sorusuna, 'Allah'a çok şükür havlu attıran olmadı. Ben hayatla ilgili mücadelede hiçbir zaman havlu atmadım. Kolay kolay attırabileceklerini düşünmüyorum ama karşımda bir çocuk varsa, karşımda duygularımı depreştirecek bir şeyler varsa o zaman havlu atabilirim. Feci duygusalım ve bu konuda çok şikayetçiyim kendimden. Beni ancak bir çocuk yenebilir' yanıtını verdi. Avşar, 'Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Kaya bebekten dolayı da bazı şeylerde geri attınız' sorusuna, 'Geri adım değil de, çok seviyorum veleti. Çocuk olunca işin içinde. Kaya bebekle ilgisi var tabi onu sevdiğim için annesine de sıcak bakıyorum, çocuğun etkisi var tabi. Biz geniş bir aileyiz. Zehra'nın iki tane ailesi var' dedi. (Büşra BOZOK / Kelebek)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: