HÜLYA AVŞAR: SERMAYE SİZDEN BAKIM BİZDEN...

Hülya Avşar, köşe yazısında bakımlı kadının giderini açıkladı. Sonunda da erkeklere "Sermaye sizden" diye seslendi.

Magazin

HÜLYA AVŞAR: SERMAYE SİZDEN BAKIM BİZDEN... Avşar Kızı, yeni köşe yazısında bakımlı kadının giderini hesaplayıp kadınları ayaklı servete benzetti. "Kısaca bakımlı kadın bir ayaklı servettir. Dahası bakımlı kadınla olan tüm beyler, hepiniz bir servete sahipsiniz. Ama tek sorun; sermaye sizden!" diyen Hülya Avşar, "Kısaca ya bütün bu bakımlardan vazgeçip, saçlar uzamış beyazlamış, tırnaklar cadı kıvamında uzun, bıyıklar kıvırmalık halde, bacaklar eski Rus kadınları gibi taramalık vaziyette mağara kadın gibi olunacak ya da kuaför şaaaaarttt:)))" diyerek de erkeklere aba altından sopa gösterdi. İşte o yazı:

Bakımlı kadının giderini hesapladım da kocca bir yuh çektim, özür dileyerek. Yani tam bakımlı bir kadın kuaförden çıktığı an itibariyle neredeyse ayaklı servet. Bir de, her kuaför çıkışını seneye vursak, ee bir tek taş takarsınız parmağınıza :))) İşte bir kuaför menüsü:

Saç kesme,
Saç boyama,
Manikür,
Pedikür,
Kirpik boyama,
Kaş aldırma,
Bıyık aldırma,
Tam ağda,
Yarım ağda,
Makyaj
Bir de içtiğin çay, yediğin tost.

Bir de servis verenlere tip derken ha; kapıdaki valeyi de unutmazsak, bir de çıkışta pusu kurmuş kağıt mendil satan veletleri de koyarsak vay vay vay vayyyy!

Bu durumda küçülmekte fayda var! İyi de nasıl küçülürsün; saçını kesme, boyama olmaz. E hadi makyajı kendimiz hallettik de peki ya! ağda. Evde yapmak zor yine para verip alman lazım, jilet yapsan eşinden boşanma sebebi. Jilet sayesinde diken gibi çıkan kıllarının gece uyurken adama değdiğini düşün:))) Töbe Töbe :))) Ağdasız da olmaz. Gelelim bıyıklı olanlarımıza; sakal tıraş olamayacağına göre mecburen kuaföre gidip bıyığını aldıracak. Manikür, pedikür yaptırmasak, işte bu da imkansız, tırnaklarını kendin kessen şekil vermek zor. Oje sürmeye kalksan; sol elinle sağ eline veya tersi zor olacaktır. Ya da birine sürdüreceksin o da becerebilirse…

Kısaca ya bütün bu bakımlardan vazgeçip, saçlar uzamış beyazlamış, tırnaklar cadı kıvamında uzun, bıyıklar kıvırmalık halde, bacaklar eski Rus kadınları gibi taramalık vaziyette mağara kadın gibi olunacak ya da kuaför şaaaaattt:)))

Kısaca bakımlı kadın bir ayaklı servettir. Dahası bakımlı kadınla olan tüm beyler, hepiniz bir servete sahipsiniz.

Ama tek sorun; sermaye sizden!"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: