HÜLYA AVŞAR SONUNDA MURADINA ERDİ!

Nilüfer, Vahide Gördüm ve Deniz Uğur’un meme kanserine yakalanmasının ardından hastalığa dikkat çekmek için yaşadığı acılı mamografi sürecini kaleme alan Hülya Avşar, memeyi sıkıştırmadan kontrol yapabilen yeni bir cihazın tanıtımını üstlendi.

Magazin

HÜLYA AVŞAR SONUNDA MURADINA ERDİ! Hülya Avşar önceki gün Altunizade’de otomatik ultrasonografik üç boyutlu meme inceleme cihazını tanıttı. Daha önce yaptırdığı mamografide çok acı çektiğini anlatan Avşar, bu yeni cihazla erken teşhis oranında büyük artış olacağını söyledi.

En son geçtiğimiz aylarda mamografi yaptırdığını ifade eden Avşar, “O yazdığım yazı yüzde 90 doğru. Mamografi yapılırken göğsünüzü tanıyamıyorsunuz. Bir erkek eşiyle birlikte girse bana hak verecek. Şimdi bu cihaza baktığımda sıkıştırma olmadan, hamile kadınların bile rahatlıkla meme taraması yaptırabileceğini görüyorum” dedi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: