Hülya Avşar: Tarkan'ı dövebilirim!

Tarkan’a olan kızgınlığının geçmediğini söyleyen Hülya Avşar ‘Saygısızlığa tahammülüm yok, onu dövebilirim’ dedi.

Magazin

Hülya Avşar: Tarkan'ı dövebilirim! Hülya Avşar kız kardeşi Helin Avşar’la Belgrad Ormanı’nda yürüyüş yaparken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Avşar, magastar Tarkan’a kızgınlığının geçmediğini belirterek şunları söyledi: “Benim saygısızlığa tahammülüm yok. Tarkan‘la iki gün önce yan yana geldik ama onu görmezden geldim. Aynı saygısızlığı kızım Zehra yapsa onu da affetmezdim. Tarkan’a sinirim geçmedi, hala dövebilirim.” Avşar, 2011’de Kral TV ödül gecesine katılmadığı için Tarkan’a ‘Dangalak’, ‘Bir metrelik adam’, ‘Eşek herif’ demişti.

Twitter yasağıyla ilgili olarak da konuşan Avşar “Bu konuda Başbakan’a hak verdiğim yerler var. Twitter’ı kullanmasını bilmeyenler gerçekten var, tamamen destekler nitelikte de değilim. Çünkü bu bir medeniyet. İlk kapatıldığında ‘oh be 1 ay rahat edeceğiz’ bile dedim. Ama bir yandan da Hülya Cup hakkında bilgi paylaşıp, burs veriyoruz’ diye konuştu.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: