Hülya Avşar'a Tarkan sorulunca...

Hülya Avşar, önceki akşam bir davete katıldı. Tarkan'la ilgili ''Yıllar önce küstüğünüz Tarkan baba oldu. Aradınız mı?'' sorusuna Avşar, ''O konuyu hiç açmayın. Tekrar gündem olmasın'' dedi.

Magazin

Hülya Avşar'a Tarkan sorulunca... Hülya Avşar, önceki akşam katıldığı davette gazetecilerin sorularını yanıtladı. Avşar muhabirlere, ''Her fotoğrafımın altına 'gençlere taş çıkartıyor' diye yazıyorsunuz. Ama siz de haklısınız, bu doğru! Taş çıkartırım'' dedi.

55 yaşındaki şarkıcı 2019'dan beklentilerini, ''Sağlık, huzur olsun, aşk gelsin'' diye özetledikten sonra ''Küs olduğunuz biri var mı?'' sorusu karşısında bir an sessiz kaldı. Ardından Hülya Avşar'a muhabirler ''Yıllar önce küstüğünüz Tarkan baba oldu. Aradınız mı?'' diye sordu. Avşar, ''O konuyu hiç açmayın. Tekrar gündem olmasın'' dedi.

NELER OLMUŞTU?

Hülya Avşar 2011'de, Kral TV Müzik Ödülleri'nde Tarkan'a 'En İyi Erkek Sanatçı' ödülünü vermek üzere sahneye çıkmıştı. Tarkan kuliste olduğu halde ödülü almaya gelmemişti. Bu duruma bozulan Avşar, ''Hata bende, o saygısıza değer verdim. Niye bu kadar havaya giriyor? Birileri ona haddini bildirmeli. Eşek herif, bir metrelik adam, dangalak'' diyerek sitem etmişti.

Hülya Avşar'dan alçakgönüllü hareket!

Hülya Avşar'dan alçakgönüllü hareket!Tarkan zirveye çıktı!

Tarkan zirveye çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: