HÜLYA AVŞAR'DAN FATİH ALTAYLI'YA SERT CEVAP!

Jüri başkanlığı yaptığı Altın Portakal'daki 'Ensest' ilişkiyi konu alan 'Derin Düşünce' filmine tepki gösteren Hülya Avşar gelen eleştirilere ve Fatih Altaylı'ya cevap verdi.

Magazin

HÜLYA AVŞAR'DAN FATİH ALTAYLI'YA SERT CEVAP! İşte Hülya Avşar'ın acunn.com'daki köşe yazısı;

"Filmi görmeden yorum yapanlara hayretler içindeyim.

Babasını grup sex yaparken seyreden, kendisini annesinin yerine koyup babasının sarhoşluğunu fırsat bilip babasına blow-job yaptığını anlatan, bakkal amcasına sex oyunları yapan, banyodan çıkıp üstünde havluyla babasının karşısına geçip bunu her akşam yapacak mısın diye soran, henüz on-onbir yaşındaki bir çocuğun bu tür sahnelerde oynatılmasına karşıyım.

Diyelim ki çocuk çektiği filmden habersiz, montaj harikası bir film! Peki bu çocuk bu filmi seyrettiğinde ne hissedecek?

Psikologların cevabına göre, evet çocuk fantazileri bir gerçekmiş. Tabii ki bunu anladım; ama şunu bilin ki, filmin meydana çıkış şekli çok önemli! Ben iddaa ediyorum ki, diyelimki yine oyuncu çocuğun yaşlarında bir iki çocuk seyretti! İnanıyorum ki ya özenecekler ya da denemek isteyecekler. Bu durumda filmi görmeden bana muhafazakar diyorlarsa evet muhafazakarım!

Dipnot:

Sevgili Fatih Altaylı, filmi önce görün. Eğer siz bu filmi kızınıza seyrettirirseniz herkesten özür dileyeceğim.

Sevgilerimle"

Hülya Avşar


Fatih Altaylı'nın Hülya Avşar'ın Altın Portakal'daki başkanlığı hakkındaki görüşleri:

FATİH ALTAYLI'DAN ALTIN PORTAKAL ELEŞTİRİSİ!

FATİH ALTAYLI'DAN ALTIN PORTAKAL ELEŞTİRİSİ!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: