HÜLYA AVŞAR'DAN İTİRAFLAR..

Hülya Avşar 2,5 saat süren sahne performansı ile kendini izlemeye gelenlere muhteşem bayram ziyafeti yaşattı.

Magazin

HÜLYA AVŞAR'DAN İTİRAFLAR.. Bayramın 2.günü Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de sahne alan Hülya Avşar 2,5 saat süren sahne performansı ile kendini izlemeye gelenlere muhteşem bayram ziyafeti yaşattı. Derin sırt dekolteli elbisesiyle tüm gecce boyunca dikkatleri üzerine çeken Hülya Avşar, kendisini çeken basın mensuplarına ‘‘Ben size göstereyim. En güzel yerim neresi’’ diyerek sırtını döndü.

“SADETTİN SARAN SAYFASI KAPANALI ÇOK OLDU”
Konseri öncesi basın mensuplarına röportaj veren Hülya Avşar, yeni single’ı ‘‘Geçmiş Olsun’’ ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Basın mensupları tarafından ‘‘Geçmiş Olsun’’ single şarkının sözleri Sadetin Saran için mi yazıldı ’’sorusuna Hülya Avşar, ‘‘Sadetin Saran sayfası kapanalı çok oldu. Siz hala orda mısınız.’’diyerek herkese şok etkisi yarattı.

“ARTIK ALBÜM YAPMAYACAĞIM”
Hülya Avşar, yeni single şarkısı ‘‘Geçmiş Olsun’’u ilk defa sahnede seslendirdi. Şarkısını ilk defa sevenleriyle paylaşan Hülya Avşar ‘‘Bundan sonra bir daha albüm yapmayacağım. 2 - 3 ayda bir single çıkararak sevenlerimin karşısına çıkacağım’’ dedi. Yeni single’ı Geçmiş Olsun’un klibini Pazartesi yayınlanacağını belirten Hülya Avşar, yeni single nedeniyle çok heyecanlı olduğunu belirterek söz yazarı Deniz Seki’ye de çok teşekkür etti.

“SEZEN AKSU’NUN KEYFİNİ BEKLİYORUM”
Yeni çıkaracağı single’ı hakkında birçok sanatçı ile görüştüğünü belirten Hülya Avşar Sezen Aksu’dan beste alacağını söyledi. Sezen Aksu’dan bestenin ne zaman alacağı sorusuna cevap olarak Sezen’in keyfini bekliyorum dedi.

"SIKI SPOR YAPARAK 9 KİLO VERDİM"
Hülya Avşar yepyeni görünümüyle adeta göz kamaştırdı. Toplam 9 kilo verdiğini, belirten Hülya Avşar’’ Deli gibi spor yaparak ve boğazımı tutarak bu kadar kilo verebildim. Eski formuma kavuşmak için çok uğraş verdim ve yepyeni benle sizlerin karşısındayım’’ dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: