Hülya Avşar'dan kızına destek geldi!

Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu’nun Alaattin Kadayıfçıoğlu ile ilişkisini onayladığını açıkladı.

Magazin

Hülya Avşar'dan kızına destek geldi! Hülya Avşar, 2. Sayfa programına samimi açıklamalarda bulundu. Kızı Zehra Çilingiroğlu’nun Alaattin Kadayıfçıoğlu ile ilişkisini onayladığını dile getirdi.

"SONUNA KADAR GÜVENİYORUM"
Avşar, kızı ile ilgili "Zehra’nın ilişkisi tabi ki bilgim dahilinde. Ne yaparsa yapsın, canı sağ olsun. O alacağını aldı bizden. Ben kızıma sonuna kadar güveniyorum. Ne yapıyorsa bildiği vardır, biz ona her şeyi teslim ettik kendi biliyor ne yapacağını. Yanlış da yapsa doğru da yapsa sonuna kadar arkasındayım. Ki yanlış bir şey yaptığını da düşünmüyorum. Kaya ile birlikte hareket ediyoruz. Zehra kendi üstünde bizim varlığımızı muhakkak hissediyordur ama o kadar aklı başında bir kız oldu ki Allah herkese böyle bir evlat bağışlasın. Ben artık kendimi o konu da çok rahat hissediyorum, Zehra’ya olan güvenimden dolayı hayatım çok kolaylaştı. Zehra’nın hiçbir yerinde estetik yok." diyerek kızını desteklediğini belirtti.

SADECE YAKIŞIKLILAR
Dizi dünyası aktörleri hakkında konuşan Avşar, "Can Yaman ve Burak Özçivit yakışıklı ama şu anda oyunculuğu değil de yakışıklılıkları ilk geliyor aklıma. İleride bu durum değişir çok yakışıklı olmak oyunculuklarını etkiliyor onu aşmaları lazım. Zamanla daha iyi olacaklardır. Kıvanç Tatlıtuğ ise onların dışında oyuncu olarak kendini kanıtladı." dedi.

Zehra Çilingiroğlu aileye girdi!

Zehra Çilingiroğlu aileye girdi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: