HÜLYA AVŞAR'I ÇILDIRTAN HABER!

Magazin

HÜLYA AVŞAR'I ÇILDIRTAN HABER! Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Murat Boyner'le aşk haberine ateş püskürdü: "Yalan haber yapamazlar, böyle bir hakları olamaz!"

Hafta sonu Kıbrıs'ta konser veren Hülya Avşar, önceki gece Tarabya'daki bir balıkçıda kardeşleri Helin ve Leyla Avşar ile akrabalarından oluşan geniş bir grupla yemek yedi.

magazin

FOTOŞOP ESKİDİ
Elinde bir gülle mekandan çıkan Avşar, gazetecilere "Eyyy, tırt, iyi akşamlar" diye takıldı. Kıbrıs konserinin çok keyifli geçtiğini söyleyen Avşar, tenis raketli fotoğraflarındaki fotoşop sorularına da "Ooo, eskidi, eskidi, eskidi" yanıtını verdi. Hülya Avşar, kızı Zehra'nın Murat Boyner'le aşk haberlerine çok kızdığını ise şöyle ifade etti:

EFENDİ CEVAP VERDİ
"O haberi yapan gazetenin yazı işleri müdürüyle konuştuğumda, bana çok efendi cevap vermemiş olsaydı; bugün çok büyük bir tazminatla karşı karşıya kalacaktı. 13 yaşındaki bir çocuğun yalan haberini yapan gazete bence kapanmalı. Yani daha doğrusu, bu haberi yapanın öküz olduğunu düşünüyorum. Benim çocuğum 13 yaşında! Yalan haber yapamazlar, böyle bir hakları yok."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: