HÜLYA AVŞAR'IN İLİŞKİSİNİ ÇİLİNGİROĞLU MU BİTİRDİ?

Hülya Avşar’ın Mehmet Dereli’yle ilişkisini bitirme kararı almasında, eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun etkili olduğu öne sürüldü. Çilingiroğlu, “Hülya o şahısla yapamazdı” dedi.

Magazin

HÜLYA AVŞAR'IN İLİŞKİSİNİ ÇİLİNGİROĞLU MU BİTİRDİ? Hülya Avşar, önceki gün yazılı bir açıklama yaparak işadamı Mehmet Dereli ile ilişkisini bitirdiğini duyurdu. “Mehmet’le ilişkimiz flört aşamasında bitti” diyen Avşar’ın bu kararında, eski eşi ve kızı Zehra’nın babası Kaya Çilingiroğlu’nun da rol oynadığı öne sürüldü. İddiaya göre Çilingiroğlu, basında çıkan haberlerin ardından Avşar’ı arayarak yeni ilişkisine sıcak bakmadığını söyledi. “Hülya Avşar üç ay önce ‘Göbekli erkeğe tahammül edemem’ demişti ama kriterleri değişti” şeklindeki haberlerden de rahatsız olan Avşar, Dereli ile ilişkisini flört aşamasındayken sonlandırdı.

HÜLYA DOĞRU KARAR VERDİ

Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar’ın ilişkisini bitirerek ‘doğru olanı’ yaptığını söyledi: “Ortada fol da yoktu yumurta da. Başlamadan bitti. Hülya bence en doğru kararı aldı. Hülya o şahısla zaten yapamazdı. Biz dostuz, aramızda düşmanlık gibi bir durum yok. Benim için en önemli konu Zehra’dır. Zehra’yla ilgili bir durum olursa, o zaman çok daha başka olur... Ben her şeyin hayırlı olmasını dilerim.”

Konuşmayacağım

Hülya Avşar, önceki akşam jüri üyeliği yaptığı “O Ses Türkiye” programının çekimlerinin yapıldığı binadan ayrılırken görüntülendi. Avşar, Mehmet Dereli hakkındaki soruları “Konuşmayacağım” diyerek yanıtsız bıraktı.

Basın adamı manyak eder

Kaya Çilingiroğlu, Mehmet Dereli’nin basına yaptığı açıklamalar için “Zaten ortada bir şey yoktu ama basının bu konuya tepkisi ilginç oldu. Basın adamı manyak eder. O şahsın açıklamaları da gerçekten düşündürücü. O şahıs, gazetecileri Papermoon garsonu zannetti galiba!” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: