HÜLYA CUP, TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

Gecce.com'un sponsor olduğu Hülya Cup, diğer senior turnuvalarından her anlamda farklı olmaya devam ediyor.

Magazin

HÜLYA CUP, TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR! Hülya Avşar’ın kendi adına düzenlemekle kalmayıp, varlığıyla her dakikasına katkı sağladığı Hülya Cup, ülkemizde düzenlenen yaklaşık 60 senior tenis turnuvası içerisinde medyanın ve tenis severlerin en çok ilgi gösterdiği turnuvaların başında geliyor.

Her yıl Türkiye genelinden yaklaşık bin tenisçinin katılımıyla gerçekleşen Hülya Cup bu yıl da heyecanlı turnuvalara imzasını atıyor.

Geçtiğimiz hafta Meral Okay'ın aniden vefat etmesiyle hüzünlü başlayan Hülya Cup'ta Murat Boz ve Hülya Avşar arasında oynanması planlanan gösteri maçı da ertelenmişti.. Gösteri maçı Murat Boz'un yoğun konser programlarından dolayı yine ertelese de Meral Okay'ın cenaze töreninden sonra yurtdışına giden Hülya Avşar bugün ayağının tozuyla maçlara başladı.. Kortlara hızlı bir dönüş yapan ve ilk maçını saat 13.00'da oynayan Avşar, basına kapalı gerçekleşen turnuvada Sedef Feyzioğlu'nu 6-3 setlerle 2-0 yendi. Avşar kızı, saat 15.00'da gerçekleşen maçta ise rakibini 6-2 ve 6-1'lik setlerle 2-0 mağlup etti.

Gecce.com'un sponsor olduğu Hülya Cup 22 Nisan pazar günü sona erecek..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: