HÜLYA HAZMEDEREK YAŞAMAYI ÖĞRENSİN

Tuğba Özay, Hülya Avşar’ın erkekler ve kadınların birbirini aldatmasıyla ilgili açıklamalarına çok kızdı ve sivri açıklamalar yaptı.. Ortalık fena karışacak..

Magazin

HÜLYA HAZMEDEREK YAŞAMAYI ÖĞRENSİN Manken Tuğba Özay, Hülya Avşar’ın Okan Bayülgen’in programına katılarak televizyon ekranında söylediği “Evli erkekler de aldatır. Kadınlarsa buna göz yummalıdır. Kadınlar da evliyken istediği erkeği hayal edebilir, ancak icraata geçmemelidir” sözlerine büyük tepki gösterdi. Tuğba Özay, Hülya Avşar’a karşı açtı ağzını yumdu gözünü. ‘Basit bir söz..’ Hülya Avşar’ın bu çıkışına çok kızdığını söyleyen ünlü manken, “İnsanlar televizyonlara çıkıp böyle saçmalamasınlar. Hazmederek yaşamayı öğrensinler. Bu kadar basit bir söz var mı Allah aşkına” diyerek tepkisini dile getirdi. Bakalım Tuğba Özay’ın bu yorumuna Hülya Avşar cephesinden ne cevaplar gelecek?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: