HÜNAL VE CANGAL ÇİFTİ ÇANTALARINA KAVUŞTU!

'Issız Adam' filmiyle ünlenen Ceman Hünal'ın nişanlısı Lale Cangal'ın çantasını çalan M. C. Ş. (23) yakalandı.

Magazin

HÜNAL VE CANGAL ÇİFTİ ÇANTALARINA KAVUŞTU! Çantanın çalınma anı mağazanın güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdığı ortaya çıktı. Görüntülerde, Lale Cangal’ın tezgahın üzerine bıraktığı çantayı müşteri gibi dolaşan zanlı alıyor ve kapıda bekleyen arkadaşına veriyor.

Nişantası bir mağazada dün meydana gelen olayda, 'Issız Adam' filmiyle ünlenen Ceman Hünal'ın nişanlısı Lale Cangal’in alışveriş yaparken çantası çalındı. Cep telefonu, bir miktar para, kredi kartları ve düğün organizasyonuyla ilgili çeşitli evraklar bulunduğu çantayı çalan kişilerle iligli polis tarafından çalışma başlatıldı.

Çalışma kapsamında mağazanın güvenlik kamera görüntüleri incelendi. İncelemede, hırsızlık anının saniye saniye kameraya yansıdığı ortaya çıktı. Görüntülerde, Lale Cangal’ın çantasını tezgahın üzerine bıraktığı, bu sırada müşteri gibi dolaşan kadının çantayı alarak kapıda duran arkadaşına verdiği görüldü.Görüntülerdeki kişinin benzer suçlardan 15 ayrı sabıkası bulunan M. C. Ş. Beyoğlu’nda yakalanarak gözaltına alındı. M. C. Ş. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilerek sorguya alınırken kendisinden çantayı alan kişinin yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor. Emniyetteki işlemleri tamamlanan M. C. Ş. Şişli Adliyesi’ne sevk edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: