HURLEY'İN EVLİLİĞİ BİTME NOKTASINDA

2007 yılında Arun Nayar'la evlenen Elizabeth Hurley'nin evliliğine nazar değdi. Gözde çiftin boşanmanın eşiğine geldiği konuşulanlar arasında..

Magazin

HURLEY'İN EVLİLİĞİ BİTME NOKTASINDA İki yıl önce Londra'da görkemli bir düğün töreni ile Hintli iş adamı Arun Nayar'la evlenen Liz Hurley'nin evliliğinde sorunlar yaşadığı iddia ediliyor. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşının doğum günü partisine katılan Hurley, konuyla ilgili yöneltilen soruları yanıtsız bıraksa da, arkadaşları ünlü çiftin boşanmanın eşiğine geldiğini dile getiriyor. İngiliz The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, 'Arun, Bay Hurley olmaktan çok yoruldu. Eşinin şöhret takıntısı onu bunalttı. O, Liz gibi sürekli göz önünde olmaktan hoşlanmıyor' dedi.

Kıskançlık krizi yaşandı
2002 yılında ünlü aktrisle tanışan ve flört etmeye başlayan Nayar'ın ilişkinin ilk dönemlerinde ilgiden memnun olduğu ancak zamanla bunaldığı iddia ediliyor. Çiftin ilişkilerinin bozulmasında, Hurley'nin eski sevgilisi Hugh Grant'in de etkisi olduğu belirtiliyor. Hurley'nin oğlu Damien ve eski sevgilisi Hugh Grant'le sık sık vakit geçirmesi eşi Arun Nayar için bardağı taşıran son damla oldu. Ünlü aktörle dost kaldıklarını iddia eden Hurley'nin bu davranışından sonra iplerin koptuğu ve çiftin büyük bir tartışma yaşadığı belirtiliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: