Hüseyin Çelik: Başbakan'ı karşılamaya gitmeyin

Hakime TORUN / ANKARA,(DHA) - Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kuzey Afrika’dan Türkiye'ye döndüğü zaman Atatürk Havalimanı'nda çok kalabalık bir partili grubu tarafından karşılanacağı yönündeki söylemlerle ilgili "Başbakan'ın gövde gösterisine ihtiyacı yok. Karşılamaya gitmeyin" dedi.

Yaşam

Hüseyin Çelik: Başbakan'ı karşılamaya gitmeyin Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Gezi Parkı protestolarına bir yanıt olarak Başbakan Erdoğan’ın Kuzey Afrika’dan Türkiye'ye döndüğü zaman Atatürk Havalimanı'nda çok kalabalık bir partili grubu tarafından karşılanacağı iddiasına yanıt verdi. A Haber canlı yayınında Banu El’in sorularını cevaplayan Çelik, iddiayı yalanlayarak 'Başbakan'ın gövde gösterisine ihtiyacı yok' dedi.

AK PARTİ'YE GÖNÜL VERENLERE SESLENİYORUM

Sağduyu çağrısında bulunan Çelik, "Ak Partiye gönül verenlere sesleniyorum. Hiç kimse durumdan vazife çıkartıp gidip Başbakan'ı karşılamasın. Sayın Başbakan'ın böyle bir şeye ihtiyacı yok. İstanbul teşkilatımızın da böyle bir şeye ihtiyacı yok.Varsayalım ki iki grup karşılaştı. Hiçbir para pul falan bir insanın hayatına değmez. Siyaset vatandaşın mutluluğunu en üste çıkartma sanatıdır" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: