HÜSNÜ AİLEDEN VETO YEDİ!

Nazire ve Hüsnü Şenlendirici'nin yakın zamanda boşanma ihtimali ortadan kalktı. Evlilik hayali kuran Deniz Seki, yıkıldı.

Magazin

HÜSNÜ AİLEDEN VETO YEDİ! Hüsnü Şenlendirici'ye ailesinden kötü sürpriz! Klarnetçinin hiçbir akrabası Nazire Hanım'la olan evliliğinin bitmesi için şahitlik yapmaya yanaşmadı....

Geçtiğimiz günlerdeki boşanma davasının 3. duruşmasında çıkan olumsuz kararla şok yaşayan Hüsnü Şenlendirici, çok geçmeden yine kötü bir sürprizle karşılaştı. Hüsnü ile Nazire Hanım'ın son duruşmasında tanıklık yapan 3 kişi, çiftin boşanmamaları gerektiğini söyledi. Bu ifadeler doğrultusunda da Şenlendirici çiftinin boşanma davası yine ileri bir tarihe ertelendi.

DENİZ'İN HAYALLERİ YIKILDI
Sonraki duruşma için tanık arayan klarnetçi, tüm akrabalarından olumsuz yanıt aldı. Hüsnü'nün hiçbir akrabası Nazire Hanım'la aralarında geçimsizlik olduğuna dair ifade vermek istemedi. Geleneklerine bağlılıklarıyla tanınan Romanlar'ın evlilik kurumunun bitmesine sıcak bakmadığı biliniyor. Böylece Deniz Seki'nin de aşkıyla evlilik hayali suya düşmüş oluyor!


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: