HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ AÇIKLADI..

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, sık sık gittiği Sarıyer'de balık tutma sevdasını ve hayatını ANLATTI!

Magazin

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ AÇIKLADI.. Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, kafasını dağıtmak için sık sık gittiği Sarıyer'de balık tutarken özel açıklamalar yaptı.

3 yıldır sık sık Sarıyer sahiline gittiğini, burada aralarında memur, yazar, öğretmenlerin de bulunduğu arkadaş grubuyla efkar dağıttığını anlatan Şenlendirici, şu sıralar hayatında huzurlu bir dönem yaşadığını söyledi.

"Yaşı ilerlemiş insanlarla sakinleşiyorum"

Ayakligazete.com'un haberine göre, "Klarnet çalmaya benzemiyor" dediği balık tutma hobisi uğruna günde 8 takım harcadığını, buna rağmen balık tutamadığını söyleyen Hüsnü Şenlendirici, asıl amacının olgun insanlarla bir araya gelmek olduğunu söyleyerek, "Hayatlarını dingin yaşayan, yaşı ilerlemiş insanlarla sohbet edip ben de sakinleşiyorum" diye konuştu.

"Evliyken suyumu bile kendim almazdım, şimdi bulaşık yıkıyorum"

Şu sıralar annesiyle birlikte yaşadığını söyleyen Hüsnü Şenlendirici, "Gençlik dönemimde yaşayamadığım anne oğul ilişkisini şu an yaşıyorum. Yemekler yapıyor, göbeğim büyüyor.

Ama klarnetçiler göbekliyken güzel olur. Erken evlendiğim için bir bardak suyumu bile kendim almazdım, öyle alıştım. Sonra hayat insanı farklı yerlere götürüyor, artık bulaşık bile yıkıyorum" diye konuştu. Annesinin sık sık kendisine ninni söylediğini anlatan ünlü klarnetçi, yeni albümüne bu ninnilerden de koyacağını söyledi.
Ayaklı Gazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: