‘I LOVE YOU’ EVDEN KAÇIRTTI

Boşanma davası açtığı eşi Eren Talu’nun özel bir boya ile evinin tüm duvar ve tavanına yazdırdığı bu sözleri bir türlü silemeyen Defne Samyeli, çareyi evden kiraya çıkmakta buldu

Magazin

‘I LOVE YOU’ EVDEN KAÇIRTTI Mimar eşi Eren Talu ile boşanma süreci olaylı geçen Defne Samyeli’nin evi terk ettiği ortaya çıktı. Bunun nedeni ise Talu’nun evin bütün duvarlarına hatta tavanlarına kadar silinmez çok özel bir boyayla yazdığı ’I Love You’ yazıları. Samyeli’nin yıllar önce çıkardığı “Sensiz Seninle” isimli şarkısının sözlerinin de duvarlarda yazılı olduğu öğrenildi.

Evin neresine gitse bu yazılarla karşılaşan ve üzerlerini kapatmayı bir türlü başaramayan Samyeli, çareyi evde çıkmakta buldu. Ünlü sunucu, Yeniköy’de sosyetenin tercih ettiği deniz ve orman manzaralı Armanlı sitesinden 4 bin dolara ev tuttu. Samyeli, dava sonuçlanana kadar çocuklarıyla yaşamını bu sitede sürdürecek. Bebek’te duvarları silinmez boya ile yazılı ev ise Samyeli’nin eşi için mahkeme kararıyla aldırdığı 90 günlük uzaklaştırma yasağı yüzünden boş kalacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: