İBO'NUN ALBÜMÜ HAZIR

İbrahim Tatlıses'in yeni albümü 1 Mayıs'da çıkıyor

Magazin

İBO'NUN ALBÜMÜ HAZIR İmparator 12 inci hafta Günay da sevenleriyle buluştu. İbrahim Tatlıses cuma günü yeni çıkacak albümünden şarkılarda söyleyip, aşk adına önemli açıklamalar yaptı.

Müzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses önceki gecce Günay da 12 inci kez sevenleriyle buluştu. İmparator yeni albümünü cuma günü çıkartacağını söyleyip “müzik dünyası böyle bir albüme hasret kaldı. Ortalık yıkılacak , bu şarkılarla coşacaklar“ diyerek heyecanlı olduğunu söyledi.

Petek Dinçöz, Can Tanrıyar, Hakan Altun gibi ünlü isimlerin izlediği geccede İbrahim Tatlıses aşk adına önemli açıklamalar yaptı. İmparator : Aşksız hayat sevgisiz insan düşünemiyorum. Erkeği adam gibi adam olduğu için seveceksin, kadını da kadınnnnn gibi seveceksin, aşk olmadan olmaz : diyerek albümünde aşk şarkıları olduğunu söyledi. Gecce boyunca keyfi yerinde olan ünlü türkücü sevenlerinden gelen tüm istekleri de seslendirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: