İBO'NUN SERVETİNE NAZAR DEĞDİ

Geçtiğimiz gün servetinin yanlış yazılmasından rahatsız olup mal beyanı yayınlayan İbrahim Tatlıses'in servetine nazar değdi.

Magazin

İBO'NUN SERVETİNE NAZAR DEĞDİ Basında çıkan “serveti dudak uçuklatan ünlüler” listesinin ilk sırasında yer almak, İbrahim Tatlıses’i kızdırmıştı Listedeki bilgilerin yanlış olduğunu ileri süren türkücü, mal varlığını yazılı olarak açıkladıktan sonra listeyi “İbrahim Tatlı Servet” diye imzalamıştı. Ancak ünlü sanatçı listeyi yayınladıktan hemen sonra Cevahir Alışveriş Merkezi'ndeki mağazasını kapatmak zorunda kaldı. 2 seneye yakın bir süredir alışveiş merkeiznde mağazı bulunan İbrahim Tatlıses mağazayı iş yapmadığı için kapatmak zorunda kaldı. Tatlıses'in aynı zamanda Bodrum'daki oteli ve tv şirketi kendini zor döndürüyor..

İşte İbrahim Tatlıses'in İbrahim Tatlıservet diye imzaladığı mal varlığı

Mal varlığımı benden dinleyin

Benim neyim var neyim yok, asıl benden dinleyin. Unutmayın ki zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış. Açıklıyorum! Seyrantepe’de 1.5 dönüm arsa üzerinde kebap salonu, TV binası, Tatlıses şirketler Grubu binası, By Tatlıses Giyim’in atölyesi ve mağazası var. Demirciköy Alarko Sitesi’nde bir villa, Seyrantepe Oyak Sitesi’nde 3 daire, şanlıurfa’da 1 daire, yine şanlıurfa’da 3 dönüm arsa, ızmir Narlıdere Folkart Evleri’nde 1 daire, Hadımköy Günışığı Konakları’nda ise 1 villa bulunuyor.

İki televizyon kanalım var

Ayrıca 1 tekne, 2 sürat motoru, Bodrum Bitez’de 48 daireli Tatlıses Paradise apartları ve içinde 1 villa, Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm üzerine denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel, yine Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm arsa, Kuşadası’nda 8 dönüm üzerine 6 katlı 157 odalı 314 yataklı Tatlıses Otel, İstanbul’da 5 kebap salonu, uydu kanalı ve D-Smart’ta yayında olan TV kanalı, ayrıca birçok ilde ulusal yayın yapan Tempo TV... Yani iki televizyon kanalım var. Saygılarımla...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: