İBO'YA 8 MİLYONLUK HEDİYE!

mardan palace'ın sahibi telman ismailov, 2004'te doğum gününde bedava sahneye çıkan ibrahim tatlıses' büyük jest yaptı. ibrahim tatlıses 2 yıl otelde kalip beş kuruş para ödemeyecek...

Magazin

İBO'YA 8 MİLYONLUK HEDİYE! Antalya'daki 1.4 milyar dolarlık otel Mardan Palace'ın sahibi Telman İsmailov hayranı olduğu İbrahim Tatlıses'e büyük jest yaptı. İsmailov lüks otelinde, gecceliği 5 bin euro olan bir odasını 2 yıllığına İbrahim Tatlıses'e tahsis etti. İbo, 2 yıllık ücreti 3 milyon 650 bin Euro (yaklaşık 8 milyon) olan oda için beş kuruş para ödemeyecek. Otelin açlış partisine gelen dünyaca ünlü oyuncu Monica Belluci bu odada kalmıştı.

Odada kebap bile yapabilir

Telman İsmailov açılış partisinden bir gün önce de otelindeki malikanesinin bahçesinde İbrahim Tatlıses'e mangalda Azeri kebabı yapmış. İbrahim Tatlıses'in dilediği takdirde 5 bin eur^'luk lüks odada kebap bile pişirebilceğini söyleyen Telman İsmailov 'Ona canım kurban. Odasında ne istiyorsa onu yapsın. Ona 'bu oda ömrünün sonuna kadar senin ve ailenin olsun' dedi. Ama kabul etmedi. Yalnızca 2 yıl kullanmak istedi' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: