İBO'YU DA DOLANDIRDILAR!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses dolandırıldığı iddiası ile mahkemeye başvurdu...

Magazin

İBO'YU DA DOLANDIRDILAR! İbrahim Tatlıses, kendi adını taşıyan Tatlıses Gıda Sanayi A.Ş. için kiralanan işyeri nedeniyle dolandırıldığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu.

Tatlıses'in avukatları mahkemeye sundukları dilekçede davacı Tatlıses Gıda Sanayi A.Ş. ile davalı Mehmet Ali İşyar arasında 30 Mart 2007 tarihinde düzenlenen protokolle Sarıyer İstinye Mahallesi Bağlar Hilali Sokak Mevkii, 51 pafta 360 ada 51 parselde bulunan 5 bin metrekarelik mekanın aylık 15 bin YTL karşılığında kiralandığı belirtildi.

Protokol gereği davalı İşyar'a 15 bin TL'si nakit, 25 bin YTL'si çek olmak üzere toplam 40 bin YTL ödeme yapıldığını belirten avukatlar, bir süre sonra hem belediye hem de tapu kayıtlarında davalı Mehmet Ali İşyar'ın gayrimenkulün sahibi olmadığı gibi hiçbir bağının olmadığını tespit ettiklerini belirtti. Avukatlar, müvekkillerinden 40 bin YTL alarak dolandıran İşyar'dan suç duyurusunda bulunma hakları saklı kalmak üzere faizleriyle birlikte bu alacaklarının tahsilini talep ettiler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: