İbrahim Çelikkol gözaltına alındı!

Adı daha önce pek çok olaya karışan İbrahim Çelikkol, İzmir'de dahil olduğu bir kavga sebebiyle gözaltına alındı. Ula eski Belediye Başkanı İsmail Akkaya ise, olay yerinde bulunan oğlu hakkında açıklama yapmak zorunda kaldı.

Magazin

İbrahim Çelikkol gözaltına alındı! Son olarak Kanal D'de yayınlanan ve başrolünü Kerem Bürsin'le paylaştığı Muhteşem İkili dizisinde rol alan İbrahim Çelikkol, tatil nedeniyle gittiği İzmir'de olaya karışınca yeniden gündeme geldi. Ünlü oyuncu, karıştığı kavgaya jandarmanın müdahalesi sonucu bir gününü nezarethanede geçirdi.

İzmir Akyaka’da 6 arkadaşıyla bir kişiyi darp ettiği söylenen İbrahim Çelikkol'un alkollü olduğu da öğrenildi. Olayın ardından geçmiş dönemde ULA Belediye Başkanlığı yapan İsmail Akkaya, olayın kendileriyle ilgisinin olmadığını söyledi.

İbrahim Çelikkol'dan '+1' paylaşımı!

İbrahim Çelikkol'dan '+1' paylaşımı!Gürültü nedeniyle uyarıldıkları için..

Yeni Asır'ın haberine göre Olay, gecce geç saatlerde Ula'nın turistik Akyaka beldesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Bahadır Kılınç isminde bir vatandaş, ruhsatsız olduğu için kapalı olan restoranının önünde otururken, yan restoranda aralarında İbrahim Çelikkol'un da bulunduğu grubu, gürültü yaptıkları gerekçesiyle uyardı.

İbrahim Çelikkol: Şöhret çok aldatıcı!

İbrahim Çelikkol: Şöhret çok aldatıcı!Darp ettiler

Alkollü oldukları öğrenilen İbrahim Çelikkol ve arkadaşlarının, Kılınç'ı darp ettiği ve çevredekilerin mücadelesi sonucu ayrıldıkları söylendi.

30 yaş pozu!

30 yaş pozu!Belediye başkanının oğlu ayırdı!

Bu esnada olay yerinin yakınında bulunan Ula Belediye Başkanı'nın oğlu tarafından dayakçı gurubun elinden kurtarılan Bahadır Kılınç, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Jandarma gözaltına aldı

Elmacık kemiğinin kırıldığı, burun kemiğinin de çatladığı tespit edilen Kılınç'ın şikayeti üzerine Çelikkol ve beraberindekiler jandarma tarafından gözaltına alındı.

Serbest bırakıldı!

Sabaha kadar karakolda tutulan Çelikkol ve yanındakiler, ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Daha öncede adı kavgaya karışan ünlü oyuncu olay hakkında kendisine sorulan soruları yanıtsız bıraktı.

Oğlum kurtardı ve hastaneye götürdü

Eski başkan İsmail Akkaya, olayın kendileriyle ilgisinin olmadığını söyleyerek şu ifadelere yer verdi: "Bahadır Kılınç'ın darp edildiğini gören oğlum Kağan olaya müdahale etmiş. Alkollü olan Çelikkol ve arkadaşlarının elinden Bahadır'ı kurtarmış ve hastaneye götürmüş. Kendisi arkadaşı olur kavgayla ilgisi sadece bundan ibarettir"

Takipçileri kızdı

Gündeme bomba gibi düşen bu haberin ardından takipçileri, İbrahim Çelikkol'a artık birisinin dur demesi gerektiğini söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: