İbrahim Çelikkol: Hiç kimseye saldırmadım!

İbrahim Çelikkol'un gittiği mekanda bir grupla tartıştığı iddia edilmişti. Oyuncu iddialara cevap verdi.

Magazin

İbrahim Çelikkol: Hiç kimseye saldırmadım! İbrahim Çelikkol'un bir gecce kulübü çıkışında kavgaya karıştığı ve gecceyi karakolda geçirdiği yönünde haberler basında yer almıştı. Oyuncu konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Çelikkol, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Arkadaşımın doğum günü için uğradığım mekanın çıkışında, tanımadığım kişiler arasında yaşanan arbedeye tanık olmam sebebiyle, kişilerin sakinleşmesi, sükunetin sağlanması için sadece telkinde bulundum. İnsani bir görev olarak içinde bulunduğum bir hadisenin bu boyutlara gelmesine, şahsımın darp, şiddet gibi çirkin yakıştırmalarla suçlu gösterilmesine ve itibarsızlaştırma çabasına anlam veremiyorum.

Tanık olarak resmi kurumlara verdiğim ifademde de belirttiğim üzere, hiç kimseye saldırmadığım gibi bazı mecralarda yazdığı gibi alkollü de değildim. Kamera kayıtları incelenirse, alkollü olmadığım, kimseye zarar vermediğim görülecektir. Bu nedenle; hakkımda iftira niteliğinde, gerçek dışı haber yapan, gerçek dışı beyanda bulunan kişi ve kuruluşlar hakkında hukuki süreç başlatılacaktır."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: