İBRAHİM ÇELİKKOL, SAOIRSE RONAN'LA AŞK YAŞAYACAK!

Hollywood yapımı 'Kıtlık'ta İbrahim Çelikkol'a İrlandalı Saoirse Ronan eşlik edecek. Bu seçimde Ronan'ın; Çelikkol'un 'Fetih 1453'teki partneri Dilek Serbest'e benzemesi etkili oldu.

Magazin

İBRAHİM ÇELİKKOL, SAOIRSE RONAN'LA AŞK YAŞAYACAK! Geçen sezon vizyonda olan 'Fetih 1453' filmindeki başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken ve bunun üzerine James Cameron'ın yönettiği 'Kıtlık' (Famine) filminde oynayacak olan İbrahim Çelikkol'un, filmdeki partneri belli oldu. Çelikkol'a 'Kıtlık'ta 18 yaşındaki İrlandalı oyuncu Saoirse Ronan eşlik edecek.

TÜRK DENİZCİ
Bu seçimde; Ronan'ın, Çelikkol'un 'Fetih 1453' filmindeki partneri Dilek Serbest'e olan benzerliğinin çok etkili olduğu iddia ediliyor. 'Fetih 1453'te Çelikkol'un hayat verdiği 'Ulubatlı Hasan'ın aşık olduğu 'Era'yı Dilek Serbest oynamıştı. İrlandalı oyuncu Ronan ise 'Kıtlık'ta, Çelikkol'un canlandıracağı Türk denizci 'Fatih'in sevgilisi 'Mary'yi oynayacak. 19. yüzyılda geçen filmde; Osmanlı İmparatorluğu'nun kıtlık çeken İrlanda'ya yardım ederken yaşananlar anlatılıyor. Çekimleri İrlanda ve Türkiye'de 22 ay sürecek olan filmde Leonardo DiCaprio ve Colin Farrell gibi usta isimler de rol alıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: