İBRAHİM KAŞ İLE OYUNCU NEŞE SAYLES BOŞANDI

İspanya'nın La Liga takımlarından Getafe takımında oynayan İbrahim Kaş ile oyuncu Neşe Sayles boşandı.

Magazin

İBRAHİM KAŞ İLE OYUNCU NEŞE SAYLES BOŞANDI Kadıköy 2. Aile Mahkemesindeki duruşmaya, davacı oyuncu Neşe Sayles ile tarafların avukatları katıldı.

Duruşmada, çiftinin boşanmasını karar verilirken, İbrahim Kaş'ın Neşe Sayles'e 60 bin TL manevi tazminat, aylık 1800 TL nafaka ödemesine de hükmedildi. Davacı Sayles'in 10 bin TL maddi tazminat istemine ilişkin talebinin ise ayrı bir davada görülmesine karar verildi.

Duruşmanın ardından Neşe Sayles, “Boşanma davamız 1,5 yıldır devam ediyordu. Ben bütün duruşmalara geldim. İbrahim hiçbir duruşmaya gelmedi. Artık özgürüm. Özgür olduğum için kafamda rahat. Çok mutluyum. Bundan sonra her şey güzel olacak” diye konuştu.

Neşe Sayles'in avukatları tarafından Kadıköy 2. Aile Mahkemesine verilen dava dilekçesinde, “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle çiftin boşanmasına karar verilmesi, 10 bin TL maddi, 200 bin TL de manevi tazminat ile ile aylık 2 bin TL nafaka ödenmesi talep edilmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: