İbrahim Kutluay: "İnşallah oğlum da basketbolcu olur!"

İbrahim Kutluay, Demet Şener ile evliliğinden olan kızı İrem ve oğlu Ömer ile önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Magazin

İbrahim Kutluay: "İnşallah oğlum da basketbolcu olur!" İbrahim Kutluay, 2005 yılında nikah masasına oturduğu Demet Şener ile çekişmeli bir boşanma süreci geçiriyor. Demet Şener, geçtiğimiz ocak ayında sonuçlanan boşanma davasına itiraz etmişti. İbrahim Kutluay'dan bir an önce boşanmak istediğini her fırsatta dile getiren Demet Şener, eski eşi ile çocuklarına rağmen görüşmeyeceğini açıklamıştı.

Demet Şener:

Demet Şener: "Sabırsızlıkla boşanmayı bekliyorum!"İbrahim Kutluay, bu zorlu süre içerisinde çocuklarını ihmal etmiyor. Kutluay, önceki gün kızı İrem ve Oğlu Ömer ile alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Ayak üstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kutluay, oğlu Ömer’in kendisi gibi basketbolcu olmasını istediğini söyledi. İbrahim Kutluay, “Favorimiz, Lebron James ve Kevin Durant” dedi.

İbrahim Kutluay yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

İbrahim Kutluay yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!Demet Şener: En güvendiğim vurdu darbeyi!

Demet Şener: En güvendiğim vurdu darbeyi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: