İbrahim Kutluay: Yazıklar olsun!

İbrahim Kutluay kendisi hakkında icra takibi başlatan Demet Şener'e sert çıktı. Kutluay yaptığı açıklamada "Hayattaki tek işi, bitmiş boşanma davası üzerinden meşhur kalmaya devam etmeye çalışmak olan ve bu sebeple ödenmiş nafakaları bile ödenmemiş göstermeye çalışan zihniyete yazıklar olsun." ifadelerini kullandı.

Magazin

İbrahim Kutluay: Yazıklar olsun! Demet Şener ile İbrahim Kutluay, 25 Mart’ta anlaşmalı olarak boşanmıştı. Anlaşma gereği Kutluay, eski eşine 3 milyon lira tazminat ile iki çocuğuna toplam 32 bin 500 lira iştirak nafakası ödeyecekti. Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın iştirak nafakasını ödemediği gerekçisiyle icra takibi başlattı. Mahkeme haciz talebini kabul etti.

Bunun üzerine İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi'ne avukatı aracılığıyla başvuran İbrahim Kutluay, hakkında Demet Şener'in başlattığı icra takibinin durdurulmasını istedi.

Ayrıca Kutluay basın mensuplarına gönderdiği yazılı açıklamada şu sözlere yer verdi:

"Nafakalarla ilgili ödemeler icra takibi başlatılmadan evvel yapıldığı halde, İstanbul 18. İcra Müdürlüğü’nün 2019/16433 Esas sayılı dosyasından tarafıma ödeme emri gönderilmiştir. Bu icra takibinin, hukuka aykırı nitelikte ve açıkça kötü niyetli olması sebebiyle, tarafımca İstanbul 6. İcra Hukuk Mahkemesi’nin 2019/334 E. dosya numarasıyla icra takibine itirazlarımın kabulüne dair şikayet davası açılmıştır.

Bu nedenlerle;

Hayattaki tek işi, bitmiş boşanma davası üzerinden meşhur kalmaya devam etmeye çalışmak olan ve bu sebeple ödenmiş nafakaları bile ödenmemiş göstermeye çalışan zihniyete yazıklar olsun.

Saygılarımla,
İbrahim Kutluay"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: