İbrahim Kutluay'ın sevgilisi Edvina Sponza kutlamalara erken başladı

Edvina Sponza'dan manidar parti! Demet Şener'in İbrahim Kutluay'dan boşanma kararına sevindiği iddia edilen sosyetik güzel, dava açıldıktan 1 gün sonra evinde Cadılar Bayramı bahanesiyle parti verdi.

Magazin

İbrahim Kutluay'ın sevgilisi Edvina Sponza kutlamalara erken başladı Demet Şener'e, 4 yıldan beri yasak aşk yaşadığı İbrahim Kutluay'la çekilmiş samimi görüntülerini gönderdiği iddia edilen Edvina Sponza, dedikodulara göre çok mutlu.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın arasına Edvina Sponza mı girdi?

Şener'in 11 yıllık eşine açtığı 8 milyon TL'lik boşanma davasının ardından derin bir 'oh' çektiği iddia edilen sosyetik güzel, dava açıldıktan hemen sonra parti verdi.

İtalyan kökenli olan Edvina Sponza, Halloween yani Cadılar Bayramı'nı bahane ederek yakın dostlarını Bebek'teki evinde topladı. Sponza, masasını da Cadılar Bayramı'yla özdeşleşen balkabağı ile özenle süsledi. Partiye, sosyetik güzelin birkaç dostu katıldı.

Demet Şener boşanmak için mahkemeye başvurdu

Demet Şener boşanmak için mahkemeye başvurdu31 Ekim'de verilen Cadılar Bayramı yemeğini gününden çok önce Edvina Sponza'nın, Halloween'i bahane edip aslında boşanmayı kutladığı kulaktan kulağa yayıldı.

Demet Şener'in kendisine açtığı 500 bin TL'lik tazminat davasını da umursamadığı iddia edilen sosyetik güzel, röportajında dediği gibi aşkı uğruna bedel ödemeyi zaten çoktan göze almıştı.

İbrahim Kutluay boşanmamak için yalvardı

İbrahim Kutluay boşanmamak için yalvardıŞener'in boşanma davası açması için büyük uğraş verdiği konuşulan Sponza, dava açıldıktan birkaç gün sonra Cadılar Bayramı yemeği verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

İhanetin filmini arkadaşlarına izletti!

İbrahim Kutluay ortaya çıktı!

İbrahim Kutluay ortaya çıktı!Kaynak:takvim.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: