İbrahim Tatlıses: "Sekizinci çocuğu bekliyorum!"

Kanal D'nin yeni programı '4 Kadın Zamanı' bugün ilk yayınını yaptı. Seda Akgül, Hande Ataizi, Eylül Öztürk ve Derya Tuna'nın yer aldığı programda İbrahim Tatlıses telefon bağlantısıyla katıldı.

Magazin

İbrahim Tatlıses: "Sekizinci çocuğu bekliyorum!" Kanal D'nin yeni sohbet programı '4 Kadın Zamanı' ilk bölümü ile ekrana geldi. Programa telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Eski eşi Derya Tuna'nın her zaman yanında olduğunu söyleyen Tatlıses, oğlu İdo hakkında da konuştu.

İbrahim Tatlıses, oğlu için ''İdo çok kibar ve delikanlıdır ama yeri geldiği zaman çok serttir. Bana bile kafa tuttuğu zamanlar oluyor. Ben ona insanların önünde eğilme diyorum. O bana 'yok baba o büyük, ayıp olur' diyor. Bunu ben de Derya Tuna da öğretmedi. Kendi kendine yaptığı bir davranış. Çok saygılı bir çocuk.'' dedi.

Yedi çocuğu olan Tatlıses, ''Yedi tane çocuğum var sekizinciyi bekliyorum. Şu an yok ama gelebilir. Her an her saniye olabilir... Elif Ada ile çocuk defterini kapatmadım. Yeni bir çocuğum daha olabilir.'' açıklamasını yaptı. İbrahim Tatlıses, bu zamana kadar tam 5 kez evlendi.

İdo Tatlıses'ten açıklamalar!

İdo Tatlıses'ten açıklamalar!Dilan Çıtak Tatlıses:

Dilan Çıtak Tatlıses: "Tanıştırayım babam!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: