İBRAHİM TATLISES, ZIRHLI ARAÇLA DOLAŞIYOR!

Bir yıl önce silahlı saldırıya uğrayıp başından ağır yaralanan ve gördüğü tedaviyle sağlığına kavuşan İbrahim Tatlıses, artık zırhlı araçla dolaşıyor.

Magazin

İBRAHİM TATLISES, ZIRHLI ARAÇLA DOLAŞIYOR! Geçtiğimiz yılın mart ayında silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, güvenlik önlemlerini üst düzeye çıkardı. Ankara GATA’daki tedavisini tamamlayan ünlü sanatçı, önceki gün gittiği Nişantaşı’ndaki fizik tedavi merkezinde zırhlı aracıyla görüntülendi. Artık daha sıkı korunan ve kurşun geçirmez bir araçla dolaşan ünlü sanatçı, merkezin kapısında muhabirlerin beklediğini öğrenince onlardan görüntü almamalarını rica etti.

Şimdi gülme zamanı

Tedavisine bu yeni adreste devam ettiğini açıklayan İbrahim Tatlıses, hayranlarına da mesaj gönderdi. Gayet sağlıklı olduğunu belirten sanatçı, “Artık üzülmek yok, üzülmenin bir faydası yok. Şimdi gülme zamanı. Bunun için de Cem Yılmaz’ın gösterilerinin DVD’sini aldım, arabada onu izleyip bol bol gülüyorum” dedi. Tatlıses, yakında dostları için bir mangal partisi vereceğini de söyledi: “İki metrelik bir mangal yaptırdım, yakında tüm dostlara mangal partisi vereceğim.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: