İbrahim Tatlıses'ten yanıt gecikmedi!

Afrin operasyonu için Hatay sınır karakoluna Mehmetçiğe moral amaçlı ziyarete giden sanatçıların ardından Demet Akalın çağrılmadığını iddia etmişti. Bunun üzerine İbrahim Tatlıses, "Yusuf yusuf olduklarından gelmediler, herkes davet edildi." demişti. Akalın, bu açıklamayı gördükten sonra sosyal medya üzerinden İbrahim Tatlıses'e sert yanıt vermişti. Tatlıses ise Twitter üzerinden Akalın'a cevap verdi.

Magazin

İbrahim Tatlıses'ten yanıt gecikmedi! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Hatay sınır karakoluna Türk askerine moral olsun amacıyla ziyarete giden İbrahim Tatlıses, Seda Sayan, Hande Yener, Emel Müftüoğlu, Burcu Kıratlı, Sibel Can, Deniz Seki gibi sanatçıların ardından ortalık fena karıştı.

Demet Akalın ve İbrahim Tatlıses birbirine girdi!

Demet Akalın ve İbrahim Tatlıses birbirine girdi!Demet Akalın'ın İbrahim Tatlıses'in yaptığı açıklama üzerine bugün sosyal medya hesabından "Ne davet edildim ne çağrıldım! Ama sizi terbiyeye davet ediyorum! Yakışıksız! Yazık! Allah'a şükür çoğu adamdan daha delikanlıyım kardeşim askere gidiyor! Sizde yollayın çocuklarınızı vatan borcudur!" demişti. İbrahim Tatlıses ise Twitter üzerinden Demet Akalın'a cevap verdi.

Tatlıses, Twitter hesabından "Demet Hanım lafım size değildi, soru içinde isminizi duymadım bile... Lafı kime dediğimi bilen…" diyerek yanıt verdi. Demet Akalın'da Tatlıses'in gönderisine şu notu düştü: "Kimse ona söyleyin davet edileceğim gelmeyeceğim! Üzdünüz sabah sabah!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: