"İçerde" dizisi nasıl başladı?

Ay Yapım imzalı, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Nihal Koldaş ve Mustafa Uğurlu'nun rol aldığı "İçerde" Pazartesi akşamına damga vurdu. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle büyük beğeni toplayan yapım sosyal medyada rekor kırdı.

Dizi Galeri

"İçerde" dizisi nasıl başladı? SOSYAL MEDYA “İÇERDE”YİZ DEDİ!

İlk bölümüyle dün akşam Show TV ekranlarından izleyiciyle buluşan İçerde sosyal medyayı salladı. #Bu akşam İçerdeyiz etiketiyle yayın öncesi TT listesine giren dizi yayın sırasında #İçerde, #Çağatay, #Aras Bulut İynemli etiketleriyle sosyal medya mecrası Twitter'da Türkiye gündeminde 11 saat 50 dakika, Dünya gündeminde ise 7 saat 35 dakika kalarak günün en çok konuşulan konusu oldu. Ekran başındakilerin övgü dolu yorumlarda bulunduğu diziye yaklaşık 100 bin tweet atılarak ulaşılması güç bir rekora imza atıldı.

Video yüklenemedi...
TUNCEL KURTİZ'E SELAM YOLLADI!

Aksiyon ve heyecan yüklü sahneleriyle izleyicilerin beğenisin kazanan İçerde, bir sürpriz daha yaparak Türk televizyon tarihinin efsane yapımları arasına giren Ezel dizisinin Ramiz Dayı’sı Tuncel Kurtiz’i ilk bölümde andı. Usta oyuncu Çetin Tekindor'un Ramiz Dayı'nın unutulmaz repliği "yeğen" sözünü kullanarak Tuncel Kurtiz'e selam yollaması izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Dizinin final jeneriğinde de geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Tarık Akan da saygıyla anıldı.

Video yüklenemedi...
İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizi; Sarp'ın (Çağatay Ulusoy) Polis Akademisi’nin mezuniyet törenini bastığı sahneyle açıldı. Akademiden birincilikle mezun olmak üzereyken babasının mafyanın önde gelen ismi Celal'in (Çetin Tekindor) tetikçisi olması nedeniyle polislikten atılan Sarp, kendisini suçlayan Organize Şube Müdürü Yusuf ile sert bir kavgadan sonra emniyetle yollarını ayırdı. Akademiden dönem arkadaşı Mert ise (Aras Bulut İynemli) Organize Şube'de komiser olarak göreve başladı. Yusuf'a düşmanlığıyla Celal'in adamı olmaya karar veren Sarp'ın ve Mert'in gerçek amaçları final sahnesinde ortaya çıktı. Sarp'ın aslında Yusuf’un, Mert'in ise mafya babası Celal'in muhbiri olması ekran başındakileri ters köşeye yatırdı. İki tarafın da kendi aralarında birbirlerine “İçerde misin” sorusunu yönelttiği sürpriz final sosyal medyada büyük alkış topladı. Son sahnenin ardından 15 dakika içinde 13 bini aşkın tweet atıldı ve dizi etiketi Twitter Dünya gündeminde birinci sıraya kadar çıktı.

Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini, Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu'nun senaristliğini üstlendiği İçerde yeni bölümüyle 26 Eylül Pazartesi günü Show TV'de ekrana gelecek.

İkinci bölüm fragman:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: