"İçerde"de tarihi hesaplaşma!

Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin yeni bölümünde “Oğlum” dediği Mert’in ihanetiyle derinden sarsılan ve öfkeden deliren Celal, Yılmaz Kardeşlerle karşı karşıya gelecek. Geçmiş defterlerin de açılacağı büyük hesaplaşma, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Dizi Galeri

"İçerde"de tarihi hesaplaşma! İlk bölümünden itibaren ekranların fenomen dizisine dönüşen ‘İçerde’de büyük finale sadece bir hafta kaldı! Sarp ve Mert’in (Umut) büyük gerçeği bildiğini öğrenen Celal, uğradığı ihanetin bedelini Yılmaz Kardeşlere ödetmeye kararlı olacak. Nefeslerin tutulacağı yeni bölümde ekran başındakiler, Yılmaz Kardeşler ile Celal arasındaki tarihi yüzleşmeye tanık olacak. 37 hafta boyunca beklenen bu büyük an, final öncesi gerilimi tırmandıracak. Yılmaz Kardeşlerin, anneleri Füsun’la birlikte kaybettikleri yılların acısını çıkarmalarına fırsat tanımayacak Celal, Sarp ve Mert ile arasındaki hesabı tamamen kapatmak isteyecek. “Günün sonunda yine Celal kazandı” diyen Alyanak haklı çıkacak mı sorusunun cevabı büyük bir merakla beklenirken, Celal nasıl bir hamlede bulunacak sorusu ise tansiyonu yükseltecek. Yeni bölümden ilk sahne ile fragmanın, Youtube, Show TV’nin web sitesi ile Puhu TV üzerinden görüntülenme sayısının 4 milyona ulaştığı ‘İçerde’nin finalden önceki bölümü, gündemin yine zirvesine yerleşecek.

Video yüklenemedi...EYLEM, MERT’İN UMUT OLDUĞUNU ÖĞRENECEK!

Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen bölümde ekran başındakileri gözyaşlarına boğan Füsun ile Umut kavuşmasının ardından izleyiciler Eylem, ne zaman öğrenecek sorusunun cevabını bekledi. Evdeyken beklemediği bir anda Mert’i karşısında gören Eylem’in gerçekleri öğreneceği an, bölüme damgasını vuracak.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: