"İçerde"nin 31. bölümünden ilk sahne yayınlandı!

Show TV'nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi "İçerde"nin 31. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Füsun'un Mert'e "ben seni oğlum gibi sevdim, sana güvendim, temiz çocuk dedim. Helal olsun sokaklardan kendini kurtarmış yetiştirmiş dedim. Hepsi kocaman bir yalanmış, sen Celal'in adamıymışsın" deyip kapısından kovduğu duygusal sahne izleyenlerde merak uyandırdı.

Dizi Galeri

"İçerde"nin 31. bölümünden ilk sahne yayınlandı!
Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin dün akşam yayınlanan bölümünde tüm gözler Melek’e çevrildi. Sarp ve Mert’e gerçekleri söylemek üzere olan Melek, final sahnesinde vuruldu. Melek yaşayacak mı sorusunun cevabı büyük bir merakla beklenecek.

FÜSUN, MERT’İN CELAL’İN ADAMI OLDUĞUNU ÖĞRENECEK!
Geçtiğimiz bölümlerde oğlu Sarp’ın hâlâ polis olduğunu öğrenen ve hayatının en mutlu anlarından birini yaşayan Füsun yeni bölümde Mert’in, Celal’in adamı olduğunu öğrenerek derinden sarsılacak. Füsun ile Mert’in, Füsun’un evi önündeki duygu yüklü yüzleşmesi, izleyicileri gözyaşlarına boğacak.

"İçerde"nin ekrana gelen 30. bölümünde; Melek tüm gerçekleri Coşkun'dan öğrendikten sonra hesap sormak için Celal'in yanına gitti ve Celal'e her şeyi öğrendiğini söyledi. Hastaneden çıkan Melek ilk olarak Füsun'u aradı ve ona Umut'u bulduğun söyledi. Ancak Celal Melek'i kaçırtıp eve hapsetti. Celal’in kurtulması Kudret’i daha çok öfkelendirdi. Kudret, Serkan’ı Mert ve Sarp’ı öldürmesi için görevlendirdi. Melek tutulduğu yerden kaçıp Sarp ve Mert'i onunla aynı yerde buluşması için aradı. Melek'i Davut takip ederken, Kudret'in adamı Serkan da Sarp ve Mert'i takibe almıştı. Melek, Sarp'a tam Umut'un Mert olduğunu söyleyecekken Sarp'ı vurmak üzere olduklarını fark edip önüne atladı ve vuruldu. Duygusal dakikaların eksik olmadığı bölümde Mert'in kimliğinin ortaya çıkması pahasına Sarp ve yerde yatan Melek'in yanına koştuğu ve iki kardeşin Melek'in başında gözyaşlarına boğulduğu sahne izleyenleri ekran başına kilitledi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: