"İçerde"nin 38. bölüm tanıtımı!

Show TV'nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi "İçerde"nin 38. bölüm tanıtımı yayınlandı. Mert’in aslında Umut olduğunu öğrenen Eylem’in şok olduğu; Celal’in ise “O Füsun çocuklarına doyamayacak, Umut’a ağız tadıyla sarılamayacak. Taş taş üstünde bırakmayacağız” diyerek intikam yemini ettiği tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı.

Dizi Galeri

"İçerde"nin 38. bölüm tanıtımı! Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen "İçerde"nin 37. bölümünde, Kudret’in ölümüyle en büyük ezeli düşmanını ortadan kaldıran Celal, Sarp’tan intikamını almak üzere harekete geçti. Yılmaz Biraderler ise Celal’e karşı güçlerini birleştirdi. Eylem’in kendisiyle ilgili yaptığı haberin internette yayılması Celal için bardağı taşıran son damla oldu. Bu olay, başta Eylem olmak üzere Sarp ve tüm sevdiklerini büyük tehlike altında bıraktı. Eylem ve annesinin tehlikede olduğunu anlayan Sarp, Davut'u yakaladı ama annesinin ısrarıyla gitmesine göz yumdu. Haluk, Feridun Müdür’le konuşup Sarp’ın polis olduğunu öğrendi. Bu sırada hayatını ondan çalan Celal’in yanında oyun oynamak zorunda olan Mert, hayatının en zor sınavını verdi. Anne-oğlun 20 yıllık özlem gözyaşları, mutluluk gözyaşlarına dönüştü. Mert’in “Kavuştuk!” diye bağırdığı kavuşma anı, ekran başındakilerin kalbine işledi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.
İçerde”nin merakla beklenen finaline son 2 bölüm kaldı!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: