"İçimde paylaşmaktan hiç utanmadığım bir şehvet var"

Özel hayatını gözler uzak tutan Beyonce annelilik, evlilik ve iş hayatını anlattı.

Dünya Magazin

"İçimde paylaşmaktan hiç utanmadığım bir şehvet var" Beyonce, 2013 dünya turnesi öncesi suskunluğunu bozdu ve annelik, evlilik ve milyar dolarlık şirketini anlattı.

Ailesinden evliliğine kadar pek çok konuya değininen Beyonce, "Ben Bayan Carter'ım ve her zamankinden daha cesur, daha korkusuzum. Bayan Carter, farklı kişiliklerimi birleştirerek bir pota eriten kimlik oldu. Çocuğumla ilk karşılaştığım an 'hayata geliş nedenim bu' diye düşündüm. Bedenimi algılayış şeklim de tamamen değişti. Paylaşmaktan ve utanmadığım bir şehvet ve cüret var içimde, bundan rahatsız olmuyorum. Kadınların, şehvet duygularını bastırmamalarının önemli olduğunu düşünüyorum" diyor.

"Doğumdan bir ay sonra oldukça sıkı bir programa girdim. Aldığım kilolara alışmamaya, tekrar eski formuma dönmeye zaten baştan karar vermiştim. Ama bir daha hamile kalacak olursam kendime biraz daha zaman tanıyacağım, işe ve eski halime bu denli hızlı dönmeye gerek yok" diyen güzel şarkıcı, hamilelik sırasından bedenin uğradığı değişiklikleri ise şaşırarark izlemiş: "Öyle anlar oldu ki burnumun neredeyse 50 santim büyüyerek yayıldığını düşündüm. Yüzüm ve dudaklarım akıl almaz derecede şişti, 25 kilo aldım. Ama tüm bunlara rağmen çok keyifli yaşadım bu dönemi..."


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: