İÇİMDEKİ DİŞİ KAPLAN!

2008 Miss Globe Dünya Güzeli Almeda Abazi ülkemize yerleştikten sonra güzelliğini ve formunu korumak için güzellik yarışmasındaki zarif ve çekiciliğine ters bir sporla karşımıza çıktı...

Magazin

İÇİMDEKİ DİŞİ KAPLAN! Kameralar önünde ve foto modellik yaptığı zamanlarda zarafeti ve güzelliği ile herkesi büyüleyen Almeda Abazi'nin içinde dişi bir kaplan yatıyor.

Yaptığı spor Kickboks gibi sert bir spor olunca zarif güzel yine Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu ve Kickboks ustası bir hoca olan Muammer Gökben ile çalışmalarını sürdüren Almeda Abazi, hocası 2009 Türkiye ve Avrupa Şampiyonasına hazırlanırken hocası ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonasından sonra Kickboks yarışmalarına da katılacağını açıklayan Muammer Gökben Almeda Abazi'yi de kickboks müsabakalarına sokmak istiyor.

2008 Miss Globe Dünya Güzeli 'Hiçbir zaman kavga etmek için bu sporu yapmıyorum. Tek amacım formumu ve kendimi korumak. Şayet istemediğim durumlarla karşılaşırsam kimsenin de gözünün yaşına bakmam' dedi. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen dişi kaplan Almeda Abazi bu haliyle James Bond filmlerindeki güzel ve tehlikeli oyuncuları anımsattı.
ERAY AKINCI
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: