İçinden bambaşka bir kadın çıktı!

İlk bölümüyle 7 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan 'Ağlama Anne' dizisinin 'Alev’i Birce Akalay, hayat verdiği karakteri hakkında konuştu.

Magazin

İçinden bambaşka bir kadın çıktı! İlk defa böyle bir dram rolü ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Birce Akalay, 'Ağlama Anne'de yaptığı bir hatayla gençliğini, kendi ve ailesinin hayatını mahveden 'Alev' karakterine hayat verecek.

Diziye belgesel izleyerek hazırlandığını dile getiren oyuncu, “Bol bol belgesel izledim çünkü gerçek bir hapishane ortamını yaşamadım. Hatta izlediğim belgesellerden birinde, ‘bunun tesadüf olduğunu düşünmüyorum’ aynı suçtan hüküm giymiş bir kadın mahkumun hikayesine denk geldim. İçselleştirme süreci benim için hiç bitmeyecek, çok zor bir kadın hikayesi bu. Bunun dışında genel olarak kişileştirme sürecimde yazarak çalışıyorum” açıklamasında bulundu.

Yönetmen koltuğuna Feride Kaytan’ın oturduğu 'Ağlama Anne'de; Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğlulları, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz ve Aslıhan Malbora gibi isimler rol alıyor.

Birce Akalay:

Birce Akalay: "Saçları kesmek zor olmadı!"Birce Akalay'ın paylaşımı ilgi odağı oldu!

Birce Akalay'ın paylaşımı ilgi odağı oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: