İçinizdeki kalabalıktan kurtulun!

Hayatın karmaşası, stresi, kirli hava, sorunlu insanlar, iş yükü, anlayışsız ve beklentileri yüksek olan arkadaşlar… Daha sayarken bile içimiz karardı öyle değil mi? Çevreniz ne kadar kalabalık olursa içinizin kalabalığı da o kadar artar. İçinde yalnız yaşamaya muhtaç olan insan bu kalabalığı oraya taşıdığında bunalıma girer ve sorunlar başlar. Bu yüzden az insan çok huzur demek doğrudur.

Yaşam

İçinizdeki kalabalıktan kurtulun! Her insanın kendine çekilebildiği kuytuları olmalı. İnsan bazen başkalarını değil sadece aklını dinlemeli. İçindeki yolların kapılarını kapatmalı ve kendine dönmeli. İşte bu sebepten içinizdeki kalabalıktan kurtulun ve rahatlayın. Kalabalığınız ne kadar çok olursa sorumluluğunuz da o kadar artar. Bu tıpkı bir evi ya da odayı tıklım tıklım eşyalarla doldurmak gibi bir şey… Temizlemesi zor, odaklanması sıkıntılı, içi huzursuz ve kafa karışık… Olunca da içinden çıkamazsınız ya hani. İşte tam da böyle bir şey… Sade bir yaşam, az insan, az eşya en çok kafası rahat olan insanların seçimidir.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: