İÇKİ SATIŞINA DEVAM!

Nişantaşı City's'de yer alan bar ve restoranlardan içki ruhsatları olmayanların mühürleneceğininin bildirilmesinin ardından toplanan mekan sahipleri 'içki satışına devam etme' kararı aldı..!

Magazin

İÇKİ SATIŞINA DEVAM! Nişantaşı'ndaki Terakki Vakfı'na ait arsaya inşa edilen ve geçtiğimiz ay kapılarını açan lüks tüketimin en büyük adresi 'City's Nişantaşı' Alışveriş Merkezi'nde şu günlerde ruhsat şoku yaşanıyor.

Aralarında It's A Joke, L'Entrecote de Paris, Clementine, Incontro di Pastarito, Celadon, Venge Plus, Cook Shop, Barcode gibi ünlü mekânların şubelerinin de yer aldığı 14 mekâna içki ruhsatları olmaması nedeniyle dün öğleden sonra tebligat geldi..

Bu tebligat üzerine bugün öğleden sonra Incontro di Pastarito'da toplanan mekan sahipleri, konuyla ilgili fikir alışverişinde bulundular.. Mekan sahipleri hararetli geçen bu toplantı sonucunda içki satışına devam etme kararı aldılar.. Cook Shop'un sahibi Bahattin Demir'in katılmadığı toplantıda sadece Levent Penso, bu karara uymayacağını belirterek, 'kendi mekanlarımda içki satışını durduruyorum' dedi..

City's Alışveriş Merkezi'nin Genel Müdürü Kazım Çizmeci'nin toplantı sırasında 'Bu sorunu en kısa sürede halledeceğiz' açıklamasına tepki gösteren mekancıların, 'Mühürlenirse mühürlensin, biz içki satmaya devam ediyoruz' dediği öğrenildi..

Şişli Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden gelen bildirimde şu ibarelere yer verilmişti: 'Gerekli önlemler aldırıldıktan sonra faaliyetten men edilerek mühürleneceğinize, bu süre içinde işyerinizi mühürlenmeye hazır hale getirmeniz hususu tarafınıza imza karşılığı önemle tebliğ olunur.' Kaymakamlık, mühürleme tarihi olarak 11 Şubat sabahı için bildirimde bulunmuştu..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: